پارکت لمینت رنگ روشن

 انتخاب پارکت لمینت رنگ روشن

 ما قصد داریم در مورد پارکت لمینت روشن و مزایا و معایب آن نسبت به پارکت لمینت تیره برایتان بنویسیم و در نهایت انتخاب به عهده خود شماست که چه نوع پارکت لمینتی مناسب فضای شماست. شما عزیزان می توانید با کمترین هزینه مجلل ترین فضا را برای خود ایجاد کنید.

مزایای پارکت لمینت روشن نسبت به پارکت تیره

پارکت لمینت روشن باعث روشن شدن فضای منزل و انتقال دهنده حس آرامش و درخشندگی می باشد، پارکت لمینت های روشن نسبت به انواع تیره گرد و غبار را کمتر نمایش میدهند پس اگر از افرادی هستید که بسیار پرمشغله هستند و وقت کافی برای گرد گیری و تمیز کردن منزل ندارند این گزینه را به شما توصیه میکنیم. هرچند پارکت لمینت های روشن حس شیک و لوکس بودن را مثل پارکت لمینت تیره منتقل نمیکنند اما مزیت های خوبی دارند که شما را به خرید آن تشویق میکند.پارکت لمینت روشن فضای اتاق شما را بزرگتر از اندازه واقعی آن نشان میدهد  وباعث میشود دلبازتر بنظر بیاید.پارکت لمینت تیره باعث میشود فضا کوچک بنظر بیاید پس برای اتاق های کوچک توصیه میشود از انواع روشن استفاده کنید.

ضعف پارکت لمینت روشن نسبت به تیره

پارکت لمینت تیره برخلاف پارکت لمینت روشن لکه ها را کمتر نشان میدهد . استفاده از پارکت لمینت روشن نورپردازی را بسیار ساده میکند و اگر شما پارکت های تیره را ترجیح میدهید با استفاده از انواع نور پردازی تا حد زیادی میتوانید از دلگیری فضا کاهش دهید. اما در نهایت استفاده از پارکت لمینت روشن یا تیره به سلیقه فرد باز میگردد و اینکه تا چه حد با روحیات او سازگاری داشته باشد اما هرنوع پارکتی که انتخاب میکنید رعایت نکاتی که ذکر شد به شما کمک میکند تا انتخابی بهینه داشته باشید.

قیمت پارکت لمینت روشن

رنگ پارکت لمینت تاثیر چندانی درقیمت آن ندارد و عوامل اصلی موثر در قیمت پارکت لمینت بیشتر مربوط به جنس پارکت ها و متریال های بکار رفته در ساخت آن میباشد.در بازار بیشتر پارکت لمینت ارزان قیمت و قیمت مناسب میباشد که اغلب محصولات ساخت کارخانه های ایرانی ، چینی و ترکیه میباشند و نوع درجه یک و گرانقیمت آن بیشتر ساخت اسپانیا و آلمان میباشد.

نحوه ست کردن پارکت لمینت روشن با وسایل خانه

اگر میخواهید پارکت لمینت روشن را با قرنیز و سایر وسایل منزل خود مانند کاغذ دیواری ست کنید توصیه میکنیم وسایل دکور بخصوص پایه مبل ها تیره تر از پارکت لمینت انتخابی شما باشد زیرا در غیر این صورت فضای خانه شما سرد و بی روح میشود،سعی کنید دکور و قرنیز های شما نسبت به پارکت لمینت شما تیره تر انتخاب شود  

 گالری تصاویر پارکت لمینت رنگ روشن  

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید