پارکت لمینت مربعی

انتخاب پارکت لمینت مربعی جایگزین مناسب سرامیک

یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی منزل نوع پوشش کف می باشد. یکی از جدیدترین و بروز ترین پوشش های کف موجود در بازار پارکت لمینت مربعی می باشد . پارکت لمینت مربعی با داشتن سطح مقاوم و همچنبن ظاهر زیبا غیر قابل رقابت با سایر کف پوش ها است . یکی از مزیت های پارکت لمینت مربعی شکل ظاهری آن هست که اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به شکل ظاهری سرامیک می باشید و از طرفی هم به دلایل مزایای پارکت لمینت، در انتخاب سردرگم هستید ، بهترین گزینه برای شما انتخاب پارکت لمینت مربعی می باشد .

پارکت لمینت مربعی

خصوصیات پارکت لمینت مربعی

پارکت لمینت مربعی علاوه بر اینکه کلیه خصوصیات و ویژگی های پارکت لمینت را دارا می باشد از نظر شکل ظاهری به دلیل مربعی بودن شبیه به سرامیک هست.گروه تیراژه هارمونی ، پارکت لمینت مربعی باراباس را به شما پیشنهاد می کند . پارکت لمینت مربعی باراباس دارای فوم سایلنت 2 میلیمتری چسبیده به خود لمینت می باشد. بنابراین احتیاجی به تهیه فوم بصورت جداگانه نیست و همچنین به دلیل عایق صدا بودن از سر و صدا جلوگیری می کند. پارکت لمینت مربعی باراباس دارای نظافت بسیار آسانی است و به راحتی با استفاده از جاروبرقی و طی نم دار تمیز می شود .

پارکت لمینت مربعی باراباس

پارکت لمینت مربعی باراباس عایق حرارت نیز هست و در مقایسه با سنگ و سرامیک سرما را منتقل نمی کند . همانطور که می دانیم سنگ کف  یا سرامیک سرما را انتقال می دهند و گاهی اوقات علت پا درد یا کمر درد در خیلی از افراد همین مسئله است.علاوه بر گرفتن سرمای کف از سر خوردن نیز جلوگیری می شود و لازم بذکر است که از نظر هزینه نیز تفاوت چندانی با سرامیک ندارد و مقرون به صرفه هست.

پارکت لمینت مربعی

پارکت لمینت مربعی باراباس به راحتی نصب می شود و یکی از مزایای پارکت لمینت مربعی همین نصب ساده است و اگر بعد از مدت ها قصد جا به جایی به مکان جدید را داشتیم به راحتی پارکت لمینت به مکان جدید منتقل می شود چرا که پارکت لمینت مربعی باراباس بصورت کلیکی می باشد و شیارها داخل هم کلیک می شوند و  نیاز به هیچگونه چسب ندارد.

طرح های متنوع پارکت لمینت مربعی باراباس

پارکت لمینت مربعی باراباس به دلیل تنوع در طرح و رنگ امکان انتخاب را بسیار راحت تر کرده است در حالیکه شاید این تنوع در سنگ یا سرامیک مشاهده نشود . برای اجرای پارکت لمینت مربعی احتیاجی به کندن سنگ یا سرامیک نیست بلکه پارکت لمینت مربعی باراباس را می توان روی همان سنگ و سرامیک نصب کرد. پارکت لمینت باراباس به دلیل داشتن قابلیت های کیفی ویژه بعد از نصب احتیاجی به ساب یا لاک یا سایر براق کننده ها ندارد و با طی نم دار به راحتی تمیز می شود و درخشندگی و جلا پیدا می کند. همچنین از نظر بهداشت و سلامت و پاکیزگی پارکت لمینت ( مانند پارکت لمینت مربعی ) به عنوان سالم ترین کف پوش شناخته شده اند.

گالری تصاویر پارکت لمینت مربعی

1

2

3

4

5