کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

آشنایی با کاغذ دیواری سه بعدی و پیشینه تولید و استفاده از آن کاملا واضح و آشکار است و در برخورد با ساختمان های گوناگون دیده می شود امروزه کاغذ دیواری های سه بعدی به شکل گسترده ای در دکوراسیون و تزئین منازل و … در حال استفاده هستند. تصور بعضی افراد از کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری با تکه های برجسته است. البته در حال حاضر کاغذدیواری با تکه های برجسته براق یا اکلیل دار زیاد است. ولی منظور از کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذدیواری است که از فاصله 4-3 متری کاملا برجسته به نظر بیاید.

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی

اگر کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح هایی مثل سنگ دکوراتیو، تکه سنگ، آجر یا چوب طراحی شده باشد، از فاصله 4-3 متری کاملا مثل سنگ، آجر یا چوب طبیعی به نظر می رسد. مناظر طبیعی و اشخاص و گیاهان نمونه های دیگر از طرح های پر رونق این روز های دنیای کاغذ دیواری سه بعدی است.کاربرد این نوع کاغذ دیواری بسیار متنوع است. کاغذ دیواری سه بعدی برای دکور پذیرایی، لابی، اتاق، فروشگاه و هتل به کار می رود و در طرح ها و رنگ های بسیار زیاد ارائه میشود.شرکت تیراژه هارمونی ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه انواع کاغذ دیواری سه بعدی در ایران بوده و طرح های متنوعی را متناسب به محیط کار و زندگی شما ارائه می کند.

کاغذ دیواری سه بعدی

نقش کاغذ دیواری سه بعدی در دکوراسیون

امروزه کاغذ دیواری های سه بعدی به شکل گسترده ای در دکوراسیون و تزئین منازل و … در حال استفاده هستند. اگر به طور درست و به جا از این کاغذ دیواری  استفاده شود محیط زیبا و دلچسبی را می توان با آنها پدید آورد که البته سلیقه ی شخصی و دیگر ویژگی های مکان استفاده مانند نوع پارکت لمینت استفاده شده و مبلمان و … نقش مهمی در انتخاب طرح این کاغذ دیواری ها دارند.

کاغد دیواری ای که در دو دهه گذشته جایگاه چندانی در دکوراسیون نداشت امروزه در اولویت اول بیشتر مردم قرار گرفته است.به ویژه کاغذ دیواری های سه بعدی در چند سال اخیر دنیای رویاهایمان را بچالش کشیده اند.

مزایای کاغذ دیواری سه بعدی

استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی مزایای بسیاری دارد مانند:

  • طرح های خاص و متفاوت کاغذدیواری سه بعدی، حالتی زنده به ساختمان شما داده و باعث القای نگاهی متفاوت به ساختمان شما می شود.

  • کاغذدیواری سه بعدی با طرح هایی متفاوت مزین دیوارهای منزل و محل کار شما هستند.

  • کاغذ دیواری سه بعدی هیجانی جدید به دیوارهای شما می دهد.

کاغذ دیواری سه بعدی

انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی


امروزه انتخاب کاغذ دیواری مانند گذشته تنها به شکل گل های مختلف وجود ندارد بلکه نوع جدید و بسیار متنوعی از کاغذ دیواری به نام کاغذ دیواری های سه بعدی در بازار عرضه می شوند که انتخاب این نوع کاغذ دیواری حس و حال متفاوتی را در فضای خانه ایجاد می کند . کاغذ دیواری های سه بعدی در شکل های مختلف طبیعت ، اشکال هندسی و فضایی ، برجسته و ... موجود هست که شما می توانید با توجه به سلیقه خود و حال و هوای فضای خانه تان یکی از این کاغذ دیواری ها را انتخاب کنید.

ویژگی مهم کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی از جمله جدیدترین ایده ها در دکوراسیون داخلی می باشد که منجر به خلق فضایی منحصر به فرد در خانه ی شما می باشد . از جمله بارزترین مشخصه های کاغذ دیواری سه بعدی واقعی بودن طرح های آن است که همین ویژگی باعث محبویت آن شده است . در هنگام استفاده از این نوع محصول باید دقت داشته باشید تا در ابعاد زیاد از آن استفاده نکنید ، چرا که باعث شلخته و شلوغ شدن خانه ی شما می شود .

کاغذ دیواری سه بعدی - رنگ ماشی طرح گلدانی

20sf53

کاغذ دیواری سه بعدی - رنگ کرم ماشی طرح گلدانی

20sf55

کاغذ دیواری سه بعدی -طرح طوطی و باغ گل

JW3781

کاغذ دیواری سه بعدی -طرح طوطی و باغ گل بنفش

JW3782

کاغذ دیواری سه بعدی -طرح طوطی و باغ گل سیه سفید

JW3783

کاغذ دیواری سه بعدی -طرح گل آبرنگی

JW3811

کاغذ دیواری سه بعدی -طرح باغ گل آبرنگی بنفش و صورتی

JW3812

کاغذ دیواری سه بعدی -طرح گل نارنجی بنفش و آبی نفتی

JW3813

کاغذ دیواری سه بعدی -طرح باغ گل صورتی بنفش و نارنجی و آبی رنگ

JW3814

کاغذ دیواری سه بعدی - طرح گل های سبز و آبی نفتی بر روی پس زمینه آبی کم رنگ

JW3816

کاغذ دیواری سه بعدی - طرح گل های سبز و قرمز بر روی پس زمینه سبز کم رنگ

JW3817

کاغذ دیواری سه بعدی - طرح گل های سبز و قرمز بر روی پس زمینه آبی نفتی

JW3818

کاغذ دیواری سه بعدی - طرح گل های سبز و قرمز بر روی پس زمینه سبز ملایم

JW3819

کاغذ دیواری سه بعدی - طرح گل های سبز و قرمز بر روی پس زمینه کرم رنگ

JW3885

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3887

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3888

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3889

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3891

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3892

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3893

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3894

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3895

کاغذ دیواری سه بعدی

JW3911

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید