کاغذ دیواری اداری

رنگ کاغذ دیواری اداری


دفاتر کاری که در شرکت ها و اداره ها قرار دارد، مکان تمرکز و انجام امور کاری است. همچنین افراد مدت زمان زیادی را در دفتر کار می گذرانند. به همین دلیل، بهتر است دکوراسیون داخلی به گونه ای باشد که آرامش مورد نیاز را فراهم کند. دکوراسیون فضای اداری معمولا آرام، روشن، پرنور و عاری از هر رنگ و طرحی است که موجب حواس پرتی شود. برای این منظور، کاغذ دیواری اداری رنگ روشن و معمولا از رنگ های خنثی انتخاب می شود.
رنگ های طوسی روشن، سفید، بژ، آبی بسیار روشن، لیمویی، سبز کم رنگ و استخوانی برای دفتر اداری عالی است. کاغذ دیواری های رنگ روشن را می توان با کاغذ دیواری های تیره هماهنگ با آن ست کرد. بدین صورت که معمولا یک دیوار با کاغذ دیواری تیره پوشش داده می شود و روی سایر دیوارها، کاغذ دیواری روشن هماهنگ با آن نصب می شود. دیوار پشت میز کار که دید بیشتری از بیرون از دفتر دارد و در عین حال در مقابل چشم فردی که در داخل دفتر مشغول کار است، نیست، دیواری مناسبی برای نصب کاغذ دیواری تیره تر است.

کاغذ دیواری اداری

طرح کاغذ دیواری اداری


نکته دیگر در انتخاب رنگ کاغذ دیواری برای دفاتر اداری، تم کلی رنگ دکوراسیون دفتر کار است. در هر دکوراسیون، رنگ ها باید هارمونی داشته باشد. طرح کاغذ دیواری اداری معمولا طرح مدرن، هندسی یا ساده است. همچنین اگر دفتر کار به صورت لاکچری یا کلاسیک دیزاین شده باشد، می توان از بعضی کاغذ دیواری های کلاسیک برای دکور آن استفاده کرد. کاغذ دیواری های ساده و مدرن در عین حال که به افراد آرامش می دهد، انرژی لازم برای انجام فعالیت های شغلی را در فضا به وجود می آورد. کاغذ دیواری ساده فضا را شلوغ نمی کند و به همین جهت می توان از تجهیزات و لوازم دکوری در دفتر استفاده کرد. به علاوه، در فضایی که بیشتر کاغذ دیواری ها ساده است، می توان نقشه های دیواری و تابلو روی دیواری نصب کرد. در دکوراسیون دفاتر کار، هر اتاق یا قسمت از شرکت می تواند دکوراسیون داخلی و سبک کاغذ دیواری کاملا متفاوتی داشته باشد. چراکه کاربرد فضاهای مختلف داخل شرکت با هم فرق می کند و هر یک از مدیران و کارکنان شرکت، فضای خصوصی و دفتر کار خاص خود را دارد. نارنجي در كلاس‌هاي درس يا مكان‌هايي كه افراد زيادي حضور دارند، رفتارهاي اجتماعي را ارتقاء مي‌دهد. بنفش رنگ خلاقي است و در محيط‌هاي كار و آموزش كارايي زيادي دارد. اگر در كنار زرد قرار بگيرد، جلوه خاصي داشته، حس قوي‌اي ايجاد مي‌كند.

office wallpaper

انواع کاغذ دیواری اداری

پیش از این استفاده از کاغذ دیواری برای محیط اداری زیاد تقاضا نداشت اما این روزها بخاطر تنوع بسیار بالا در طرح ها و رنگ های فراوان در محیط اداری نیز کاغذ دیواری اداری  مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که گفتیم باید در محیط های اداری بر حفظ شرایط رسمی بسیار تلاش کرد به همین منظور در ادارات از کاغذ دیواری ساده و یا از کاغذ دیواری هایی با طرح های محو یا به طور کلی از کاغذ دیواری راه راه استفاده میشود. اما یک تکنیک جالب که برخی شرکت ها از آن استفاده کرده اند را میتوان درج لوگوی شرکت خود درزمینه کاغذ دیواری ها دانست که به میزان بسیار زیادی تاثیر دارد.

modern_office_wallpaper

نصب کاغذ دیواری اداری

 یکی از دلایل اصلی اینکه کاغذ دیواری برای محیط اداری مورد توجه قرار گرفته نصب سریع  و راحت آن است که بسیار مورد توجه شرکت ها در طراحی دکور قرار گرفته و علاوه برمزیت ذکر شده کثیف کاری و بوی رنگ های شیمیایی که تا مدت ها باقی میماند را ندارد.

کاغذ دیواری اداری

قبل از انتخاب کاغذ دیواری برای دفتر کار باید به رنگ و طرح مبلمان و میز و صندلی اداری خود توجه ویژه ای کنیم زیرا در صورت عدم هماهنگی این محیط اداری ما را کسالت آمیز میکند. معمولا کاغذ دیواری های اداری را با رنگ  پارکت لمینت کف اتاق ست می کنند که جذابیت بیشتری داشته باشد.

office wallpaper design

مدل های کاغذ دیواری اداری

استفاده از کاغذ دیواری با رنگ های شاد و اشکال هندسی میتواند انرژی و فعالیت را به محیط اداری ما ببخشد و آن را متحول کند. استفاده از  کاغذ دیواری تصویری با طرح طبیعت میتواند محیط اداری را به محیطی شاد و سرزنده تبدیل کند و باعث افزایش راندمان کاری بشود.
در دنیای امروز ما با رشد بسیار سریع دانش و اطلاعات در میان افراد ارشد ادارات، شرکت ها و موسسات چه خصوصی و چه دولتی تمامی افراد بر این باور رسیده اند که داشتن فضای کافی و عالی برای افزایش راندمان و تاثیر آن بر بازده نیرو های کاری بسیار بالا است. به همین منظور ما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که مهمترین مورد برای بهره بری از این تاثیر پذیری میتواند با تغییر دکوراسیون ادارات به دست آورد. اما نکته بسیار مهم در این باره را باید این موضوع دانست که این طراحی داخلی محیط های اداری نه تنها یک هنر بلکه راهی بسیار مناسب برای افزایش راندمان است. به همین منظور اگر این علم را با داشتن اطلاعات کافی عملی نکنیم نه تنها بازده خوبی را همراه نخواهد داشت بلکه جز ضرر چیزی برای مدیران به همراه نخواهد داشت. در طراحی داخلی تمامی محیط ها اعم از اداری و مسکونی یکی موارد و عوامل بسیار زیادی وجود دارد اما اصلی ترین این موارد و ابزار ها را در طراحی میتوان دیوار ها و نوع پوششی که برای آنها به کار برده میشود دانست. به همین علت به میزان بسیار زیادی باید در امر انتخاب پوشش مناسب برای دیوار ها توجه، علم و سلیقه به کار برد.

office wallpaper

بهترین پوشش ها برای دیوار های ساختمان های اداری

میتوان این ابزار بسیار کار آمد را کاغذ دیواری ها دانست که به میزان قابل توجهی در دنیای امروز مورد استفاده قرار میگیرند. فضا های اداری باید دارای محیط ها و شرایط بسیار زیادی باشند اما به عنوان مهمترین عامل و شرایط را میتوان این مورد دانست که کاغذ دیواری ها انتخاب شده در این فضا باید به نحوی باشد که فضا را در راستای افزایش راندمان کارمندان سوق دهد. لازمه اینکار برقراری و ایجاد یک محیط آرام و تعریف شده است تا هر بخش مطابق با نوع فعالیت، به کار خود بپردازد. از این رو با وجود تعدد بخش های مختلف در یک محیط کاری و تنوع موجود در آن، این مسئله را می طلبد تا برای هر بخش تمرکز و تفکر مجزایی برای انتخاب پوشش های دیوار خود داشته باشد.

کاغذ دیواری اداری

کاغذ دیواری اداری

20sf42

کاغذ دیواری اداری

20sf43

کاغذ دیواری اداری

20sf45

کاغذ دیواری اداری

20sf46

کاغذ دیواری اداری

950807

کاغذ دیواری اداری

98203

کاغذ دیواری اداری

98204

کاغذ دیواری اداری

98205

کاغذ دیواری اداری

6002

کاغذ دیواری اداری

6003

کاغذ دیواری اداری

6004

کاغذ دیواری اداری

6025

کاغذ دیواری اداری

6027

کاغذ دیواری اداری

6044

کاغذ دیواری اداری

6046

کاغذ دیواری اداری

6057

کاغذ دیواری اداری

6064

کاغذ دیواری اداری

6072

کاغذ دیواری اداری

6075

کاغذ دیواری اداری

6076

کاغذ دیواری اداری

6092

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید